A-A+vision

Новини

Назад

Депутатка Ніна Воробей: мешканці віддалених мікрорайонів допомагають визначати пріоритети по об’єктах благоустрою (ФОТОРЕПОРТАЖ)

11 серпня 2020, 16:21
194
Діяльність депутатського корпусу

Селище Горького нещодавно увійшло до КСН «232 Квартал». Місцеві жителі відразу назвали свої найактуальніші проблеми. 

«Це селище має складну рельєфну структуру. Тому, в першу чергу, страждають дороги. Найбільш проблем на вулиці Ленській. На одній з ділянок майже не залишилося асфальтового покриття. По допомогу люди звернулися до депутатки Ніни Воробей», - говорить голова КСН «232 Квартал» Ольга Корчака.

«На обстеження аварійної ділянки виходили разом с райадміністрацією, комунальниками. Витрати на капітальний ремонт були закладені у міському бюджеті. Зараз усі роботи вже завершено. Дуже вдячна і жителям, і КСНу за активну участь та громадську позицію. Усі разом контролювали хід робіт з реконструкції», - розповідає депутатка Ніна Воробей.

На черзі модернізація вуличного освітлення. У віддаленому приватному секторі Кальміуського району треба відновлювати електричні опори і продовжувати оновлювати дорожнє покриття. «Сміливо будувати плани та бути впевненим, що вони реалізуються, навіть на віддалених територіях, нас навчив міський голова Вадим Бойченко, своїм світоглядом та стратегією постійного руху вперед», - зазначила депутатка Воробей.