vision

Новини

Назад

Депутатський фото-дайджест липня (ФОТОРЕПОРТАЖ)

03 серпня 2020, 15:25
225
Діяльність депутатського корпусу

Незважаючи на карантинні заходи, липень видався насиченим на різні події.  У режимі ZOOM-конференції пройшли засідання постійних комісій.  Пропозиції до проєктів рішень 54 сесії депутати розглянули на Координаційній раді.  Плідно депутатський корпус попрацював і на сесії, прийнявши низку важливих для міста проєктів. Пленарне засідання проходило у форматі оффлайн з дотриманням соціальної дистанції та масочного режиму.

У всіх районах міста велися роботи з асфальтування внутрішньоквартальних доріг та ремонт покриття.  Ці заходи виконуються за зверненнями жителів до депутатів та райадміністрації.
Депутати Андрій Федай, Володимир Курський, Ніна Воробей, Оксана Гринько у липні стали гостями телевізійних ефірів на «МТБ» та «Сігмі».

У межах проєкту «Демократичне врядування у Східній Україні» від Агентства США з міжнародного розвитку USAID, Оксана Радченко, Оксана Гринько, Ольга Пікула та Ірина Фомічова стали учасницями програми «Жінки в органах місцевого самоврядування».

Кульмінацією липневих подій стала презентація 15 нових тролейбусів, які вже вийшли на міські маршрути.
Аналізуючи події липня, депутатка Ірина Дудіна відзначає конструктивну роботу депутатського корпусу на 54 сесії міської ради.  «Були прийняті перспективні соціально-значущі проєкти, які будуть реалізовані вже найближчим часом. У міської влади вірний шлях, люди бачать, що приділяється увага не тільки центральними вулицями, а й віддаленим селищам і мікрорайонам. Наприклад, на Черемушках йде суцільне будівництво.  Облаштовуються дитячі та спортивні майданчики, ремонтуються дороги, одним словом, створюються комфортні умови для мешканців» - підкреслила депутатка Дудіна.