A-A+vision

Новини

Назад

Депутатка Оксана Радченко: Участь у програмі «Жінки в органах місцевого самоврядування» поширить можливості для розвитку лідерського потенціалу наших маріупольчанок (ФОТО)

06 липня 2020, 13:27
122
Діяльність депутатського корпусу

Це чергова, нова програма проекту «Демократичне врядування у Східній Україні» від Агентства США з міжнародного розвитку USAID. Вона впроваджуватиметься в Донецькій і Луганській областях протягом цього року. Учасниці проходили спеціальний відбір і за його результатами саме маріупольські жінки отримали високі бали, тому від нашого міста найбільше представників, які пройдуть навчання.

«Профільна програма - ще один крок на шляху створення в українській спільноті гендерної рівності. Рівноправна участь жінок та чоловіків у прийнятті рішень грає надважливу роль у реформі місцевого самоврядування та територіальної організації влади, а також процесу децентралізації. І на платформі нашого депутатського корпусу і органів маріупольського самоврядування ми ці вектори відпрацьовуємо», - каже депутатка Оксана Гринько, яка блискуче пройшла тестування і стала учасницею нової програми від USAID.

«Я націлена працювати над змінами, ми повинні продовжувати міняти стереотипи в суспільстві і менталітет наших жінок. Участь  у програмі, сподіваюся, наддасть мені більш наукових знань», - ділиться думкою ще одна депутатка і учасниця програми «Жінки в органах місцевого самоврядування» - Оксана Радченко.

Всього ж в навчанні від Маріуполя прийме участь шість жінок, це депутатки і керівники відділів та управлінь міської ради. У рамках програми низька навчальних заходів: тренінги, обмін досвідом, форуми, присвячені посиленню ролі жінок в органах місцевого самоврядування.