A-A+vision

Новини

Назад

Депутатка Лілія Борисенко: «Дбати про благоустрій стає доброю традицією маріупольців, депутатів міської ради і комунальних підприємств» (ФОТО)

30 червня 2020, 15:00
134
Діяльність депутатського корпусу

Мешканці Лівобережжя не з чуток знають, як ефективно можна співпрацювати з депутатами міської ради. Тому в котрий раз звернулися по допомогу. Люди виступили з ініціативою – дати нове життя асфальтової ділянці біля будинків на проспекті Перемоги і вулиці Межової.

«На реалізації проектів «Затишний двір» мешканці 107 будинку на проспекті Перемоги та вулиці Межової, 19, вирішили не зупинятися. На фоні сучасного благоустрою аварійна ділянка, розташована неподалік будинків виглядала дуже сумно. А ще, коли йшли проливні дощі тут залишалися великі калюжі», -  розповідає голова КСН «Жемчужний» - Ольга Крехович. 

«Я завжди дуже ціную будь-які ініціативи наших мешканців. Кому, як не їм краще знати, що необхідно робити, аби умови проживання ставали комфортнішими. Тому ідея людей мені сподобалася і я звернулася по допомогу до нашого «Маріупольавтодору». На місце виїхали спільно з керівником Дмитром Чучмаєм. Погодилися, що потрібно ставити високі бордюри, або уникнути підтоплень», - розповідає депутатка Лілія Борисенко.  

«Сьогодні ми маємо велику різницю між тим, що було і що є. Новенькі бордюри вже встановили, залишилось зробити асфальтове покриття», - каже голова КСН Ольга Крехович.