A-A+vision

Новини

Назад

Депутатка Ніна Воробей: «Впорядковуючи прилеглу територію, ми створюємо комфортні куточки у нашому місті» (ФОТО)

30 червня 2020, 11:17
75
Діяльність депутатського корпусу

Серед проблем, які доводиться вирішувати депутатам, питання благоустрою.  Жителі КСН «Курчатово» звернулися до депутатки Ніни Воробей.  Люди просили її сприяння у благоустрої території, прилеглої до колишньої будівлі школи-інтернату №2.

«Наразі тут дислокується підрозділ морських піхотинців. Спільно з Кальміуською райадміністрацією та з командуванням вирішуємо питання асфальтування цієї ділянки дороги та відновлення тут зовнішнього освітлення», - ділиться депутатка Воробей. Тут вже проведена розчистка підбордюрної частини, обрізані дерева та кущі, замінені аварійні опорні стовпи зовнішнього освітлення.

Також вона зазначила, що комітет подав заявку на реалізацію у 2021 році великого проекту у «Бюджеті громадської участі».  Проектом передбачено асфальтування вулиці та провулку Космічного.  До речі, депутат має намір вирішити питання облаштування спортивного майданчика для військовослужбовців.  «Поки бійці займаються на нашому шкільному стадіоні.  У наших планах - облаштувати спортивний майданчик з тренажерами.  Упорядковуючи прилеглу територію, ми створюємо комфортні куточки у нашому місті », - підкреслила депутатка.