A-A+vision

Новини

Назад

«Відкривати всесвіт нових знань, дарувати стартапи для всебічного розвитку, давати мотивацію народжуватися новим талантам», - депутати міської ради про можливості Маріуполя для дітей (ФОТО)

01 червня 2020, 15:47
160
Діяльність депутатського корпусу

1-го червня відзначають День захисту прав дітей. Ця дата покликана ще раз звернути увагу на ці питання та проаналізувати, що саме робиться у місті задля розвитку молоді.

«Тут треба навчатися та творити. Все що робиться у Маріуполі – зразок ставлення міської влади та депутатського корпусу до потреб молоді», - говорить депутатка Ніна Воробей. Сьогодні у місті відбувається безперервний процес «народження» сучасних шкіл та дитсадків. Активно впроваджуються міські програми «Стадіон», «Тепла школа, дитсадочок», працюють проекти «50 на 50». В установах освіти будують сучасні спортивні майданчики та футбольні поля.

«Ще один важливий напрямок – стимулювання. Спеціально для цього працює міська Програма. Талановиті школярі та студенти мають змогу брати участь у різних змаганнях, а найталановитіші отримують стипендію від  міської ради, минуло року це майже 60 учнів та студентів», - розповідає депутат, член постійної комісії з питань науки та освіти Богдан Дужик. 

«З’явилось ще більше нових сучасних видів спорту у Маріуполі. Тому дітлахам ніколи буде сумувати», - запевняє депутат, голова постійної комісії з питань науки та спорту Володимир Курський. До уваги беруть побажання хлопчиків та дівчаток. Так з’являються велогонки і вулична гімнастика воркаут, нові види водного спорту. Секції безкоштовні.

Ретельно дбають в Маріуполі і про здоров’я діточок. Нові сучасні амбулаторії та профільні центри не на аркуші, а в реалії. «Причому вийшли вже на рівень регіональний», - зазначає депутат і головний лікар МЛ№4 Володимир Жигіль. Наразі в його медзакладі ведеться велике будівництво Регіонального дитячого інфекційного центру. А на базі сучасного інфекційного відділення №3 створено базу для лікування корона вірусної інфекції у діточок.

Щороку депутати VII скликання 1-го червня дарують свято малечі, стаючи організаторами та меценатами різних заходів у місті. А протягом року працюють, аби Маріуполь не переставав вражати своїми можливостями найменших своїх жителів.