A-A+vision

Новини

Назад

Пропозиції депутатів допоможуть упорядкувати архітектурне обличчя Маріуполя і мотивуватимуть підприємців сплатити борги за оренду землі ( ФОТОРЕПОРТАЖ)

26 травня 2020, 13:54
193
Діяльність депутатського корпусу

Підготовка до пленарного засідання 52 сесії міської ради триває. Сьогодні проведено Координаційну раду під керівництвом секретаря міської ради Степана Махсми.

 У засіданні взяли участь керівники виконавчих органів міської ради, депутати. Вони внесли свої пропозиції та обговорили їх.

Більшість проєктів порядку денного –  земельні. Їх прокоментувала директорка департаменту по роботі з активами Світлана Штенда.

Депутати розглянули понад 30 питань. Йшлося про окремих підприємців, які звертаються до міської ради зі збільшенням площі орендованих земельних ділянок. При цьому не використовують те що мають та нарощують борги за оренду землі. Таким заявникам члени Координаційної ради  запропонували відмовити.

«Визначити єдину візуалізацію та прописати окремим додатком вимоги до проекту», - запропонував секретар міської ради Степан Махсма під час обговорення питання оренди землі під квіткові кіоски. А депутат Юрій Дорошенко додав, що для вже існуючих споруд важливо було б визначити у місті єдину кольорову гаму.   

Ці та інші  пропозиції, а також зауваження будуть розглянуті завтра на пленарному засіданні 52 сесії Маріупольської міської ради.