A-A+vision

Новини

Назад

Депутат Володимир Яковенко: На вулиці Одеській відновили зовнішнє освітлення, яке не працювало понад 10 років

25 травня 2020, 13:22
110
Діяльність депутатського корпусу

«Куди люди тільки не зверталися з цією проблемою.  Прийшли й на прийом до депутата Володимира Яковенка, який пообіцяв розібратися у ситуації, щоб знайти можливе вирішення питання найближчим часом», - розповідає голова КСН« Портовський» Світлана Мунтьян.

Депутат почав з того, що провів переговори з представниками ПЕМ.  Бригада монтерів виїхала на місце, щоб встановити обсяг майбутньої роботи.  Як зазначила Мунтьян, з огляду на те, що вулиця розташовується на схилі в 45 градусів, електроопори ремонтники ставили вручну.  «Техніка тут не змогла б працювати. Так, були замінені дерев'яні опори на металеві й на них встановили сучасні світильники», - зазначив Яковенко.

Також за зверненнями Яковенка були замінені світильники на вулицях Санаторній, Юнгівській, Матроській.  А на території КСН «Слобідка - Гавань» подібні роботи були виконані по провулку Парковому.

Як зазначив Володимир Яковенко, ще є неосвітлені ділянки приватного сектора.  «Тому спільно з комунальними службами нам треба працювати над цим», - підкреслив він.