A-A+vision

Новини

Назад

Депутати обговорюють зміни до Положення про комісії з найменування вулиць (ФОТОРЕПОРТАЖ)

20 травня 2020, 16:29
253
Діяльність депутатського корпусу

Проект «Про затвердження Положення про комісії з найменування вулиць, площ, об'єктів культурно-соціального призначення та культурно-історичної спадщини Маріуполя та його околиць у новій редакції та нового складу» представила депутат, голова постійної комісії Ірина Дудіна.

Вона зазначила, що на засіданні комісії, що відбулося 30 січня, надійшла пропозиція від членів комісії - внести доповнення у чинне Положення, з метою вдосконалення прийняття рішень з найменуванням вулиць та інших об'єктів.

«Іноді зустрічаються однакові назви вулиць, які розташовані у різних районах міста, і така ситуація створює труднощі для жителів, коли вони оформляють різного роду документи, виникають труднощі й у працівників ЦНАП. Тому, у разі виявлення однакових назв, рекомендовано, що під час проведення слухань про найменування, представники комісії можуть рекомендувати жителям ті чи інші назви, які відображали історичні, фактографічні або географічні особливості нашого міста та регіону», - пояснила Дудіна.

Так само у нову редакцію Положення, з урахуванням неодноразових звернень, внесені правки щодо складу комісії, а саме: замість персональної присутності керівників юридичного департаменту, Головного управління містобудування та архітектури, департаменту культурно-суспільного розвитку, на засіданнях достатньо присутності представників вище названих структур.