A-A+vision

Новини

Назад

Як вирішити свої нагальні питання в умовах карантину: містяни телефонують на «прямі лінії» секретарю ради

07 квітня 2020, 15:02
230
Діяльність депутатського корпусу

Щовівторка та щочетверга Степан Махсма приймає звернення громадян стаціонарним телефоном. Сьогодні можливістю поспілкуватися з представником міської ради скористалися 11 мешканців.

Телефонували люди з різних районів міста та віддалених селищ. Так, жителька Талаківки подзвонила, аби дізнатися, на якій стадії наразі знаходяться її документи. Як з’ясувалося, жінка зверталася по матеріальну допомогу на відновлення житла. Доручення проінформувати заявницю та надати вичерпну інформацію отримала Кальміуська адміністрація.

Що за будівництво та на якій підставі воно ведеться – хотіла дізнатися в секретаря ради мешканка Кальміуського району. Будують біля дитячого майданчика, тому люди просять пояснень. Степан Махсма запевнив, що за цією адресою буде здійснено виїзд та проведена перевірка.

Як встановити гараж, чи є можливість адресної доставки води, тощо: питали протягом телефонного спілкування городяни. Деякі отримували відповіді одразу, питання, які потребували відпрацювання, направлені виконавцям.

Наступного разу секретар ради поспілкується з громадянами цього четверга з 10 до 11 години за телефоном: 33-44-20.