A-A+vision

Новини

Назад

Депутати разом з КСНами почали святкові заходи до Масляної для населення (ФОТОРЕПОРТАЖ)

27 лютого 2020, 16:10
209
Діяльність депутатського корпусу

Яскраве, веселе та смачне свято провели ініціативні депутати міста за підтримки комітетів самоорганізації населення у різних районах Маріуполя. До вшанування народних традицій залучили молодь та активних мешканців. 
Підготували сценарій, вдягли національні костюми, виготовили відповідний реквізит та запросили гостей у комітеті самоорганізації населення «Староміський». Із задоволенням до заходу приєднався депутат міської ради Андрій Федай. «Влаштували свято для учнів школи №1. В нас було багато конкурсів, танців, веселі пісні та багато дитячих посмішок», - зазначив депутат. 

Зовсім інша цільова аудиторія у депутатки Інни Нефьодової. Тут зібралися діти різного віку, аби взяти участь у творчій програмі. Поки молодь виготовляє плакати, дорослі піклуються чим пригостити юних художників. «За роки нашої співпраці з комітетом самоорганізації населення «Кальміуський» склалася чудова традиція – ми кожного року збираємося на святкування Масляної. Готуємо смаколики, млинці - символ цього свята. Ми створюємо настрій для наших людей, це так важливо сьогодні», - зауважила депутатка. 

До святкування Масляної приєдналися й інші депутати та КСНи, більшість заходів заплановано на вихідні дні.