A-A+vision

Новини

Назад

У Сартані підвищать рівень соціальних сервісів для сімей з дітьми (ФОТО)

27 січня 2020, 16:11
157
Діяльність депутатського корпусу

Сартана бере курс на покращення соціальних послуг для жителів і буде працювати над змінами у соціальній сфері для сімей з дітьми. Сьогодні у селищній раді відбулося підписання меморандуму про співпрацю майбутньої Сартанской ОТГ з проектом ЮНІСЕФ «Спільно. Соціальні послуги для дітей у громаді».

Селищний голова Олександр Куркчі зазначив, що меморандум дозволить організувати ефективну систему надання соціальних сервісів. «Впроваджувати проект допоможуть Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), Українська мережа за права дитини та ГО «Маріупольська спілка молоді». Кошти надасть Німецький уряд через Німецький банк розвитку (KfW). Також над реалізацією проекту працюють п'ять неурядових організацій. Проектом передбачено відкриття соціального хабу», - зазначив Олександр Куркчі.

У селищній раді впевнені, що участь у проекті допоможе майбутній Сартанській ОТГ визначити, які соціальні послуги потрібні жителям громади. Навчені фахівці налагодять взаємодію між відомствами, а також розрахують бюджет для соціальних послуг. Крім того, ЮНІСЕФ створить на території ОТГ соціальний центр, послуги в якому будуть розроблені під потреби жителів саме цієї місцевості.

«Сьогодні ми підписали меморандум про співпрацю, спрямований на надання соціальної допомоги 25 тисяч осіб», - зазначила представник проекту ЮНІСЕФ Наталія Датченко.

Варто зазначити, що всього у проекті беруть участь 12 громад Донецької та Луганської областей. Протягом дії проекту послуги нового зразка отримають близько 100 тисяч жителів. Це сім'ї з дітьми, молодь, сім'ї переселенців та малозабезпечених, а також сім'ї, у яких виховують дітей з інвалідністю.