sitemapvision

Новини

Назад

На проект «Велика родина» буде виділено додаткове фінансування (ФОТОРЕПОРТАЖ)

25 липня 2019, 16:02
843
Діяльність депутатського корпусу

На обговорення постійних комісій винесено проект рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 28.02.2018 №7/28-2472 «Про затвердження міської цільової програми «Велика родина» на 2018 – 2022 роки».

Представляючи проект, начальник управління «Служба у справах дітей» Наталія Красильникова зазначила, що зміни у програмі стосуються двох пунктів. Так, 150 тисяч гривень, виділених з обласного бюджету, спрямують на облаштування дитячих будинків сімейного типу, які місто придбало минулого року. «На ці кошти буде придбано меблі, техніка та все необхідне для облаштування будинків. Крім того, за програмою 50Х50 придбають житло для дітей-сиріт, які перебувають на квартирному обліку. При цьому з міського бюджету буде виділено 8 мільйонів гривень, та ще таку ж суму профінансує область», – розповіла вона.

Доповідач повідомила депутатам про нововведення у законодавстві, що стосуються служб у справах дітей. Зокрема, тепер діти-сироти по досягненню повноліття можуть самі купувати житло. Супроводжуватися ці заходи будуть фахівцями центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді.

Доповідач відзначила, що прийняття змін у проект «Велика родина» спрямоване на поліпшення умов проживання сиріт у прийомних сім'ях та збільшує їх шанси на отримання квартир.

Депутати підтримали даний проект рішення без зауважень.

Нагадаємо, що цільова програма «Велика родина на 2018 – 2022» була прийнята у лютому 2018 року. Вона спрямована на реалізацію прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на виховання та розвиток у сім'ї та здійснення комплексної підтримки дітей та сімей у складних життєвих обставинах. Також цей проект забезпечує соціальний захист дитячих будинків сімейного типу. До речі, на сьогоднішній день у Маріуполі створено 14 таких будинків.