A-A+vision

Новини

Назад

Депутат Володимир Курський: «Безпека дітей - понад усе» (ФОТО)

12 липня 2019, 13:16
351
Діяльність депутатського корпусу

Перші обмежувачі швидкості руху (лежачі поліцейські) у Маріуполі з'явилися вже давно.  Однак, далеко не всі ділянки проїжджої частини з інтенсивним рухом облаштовані цими пристроями.

 Два роки тому заасфальтували внутрішньоквартальну дорогу по Морському бульвару, 50, 56, 58 та 60. Після цього тут стали активно їздити автомобілі.

 Жителі цих будинків прийшли на прийом до депутата Володимира Курського.  «Перш за все, люди турбувалися про безпеку своїх дітей.  Вони просили, щоб тут встановили обмежувачі зниження швидкості руху транспорту», - говорить депутат.

 Володимир Курський звернувся до департаменту транспорту та зв'язку та до «Маріупольавтодору», щоб це питання було вирішено позитивно.

 Зараз за цими адресами завершуються роботи з установки «лежачих поліцейських».  У перспективі обмежувач швидкості руху з'явиться у районі будинку №54 по Морському бульвару.  Також депутат розглядає питання можливості встановлення такого пристрою по вулиці Азовстальській, недалеко від магазину «Лайм».  «До мене також звернулися батьків учнів гімназії №1.  Це теж небезпечна ділянка дороги, по якій щодня до школи ходять учні.  Адже безпека дітей - понад усе», - підкреслив депутат.