vision

Новини

Назад

Рівні можливості для жінок: депутат Ніна Воробей представила Маріуполь на національній конференції (ФОТО)

18 червня 2019, 13:50
477
Діяльність депутатського корпусу

У Києві завершилася Третя щорічна конференція жінок-депутатів. Серед активних делегатів - маріупольський депутат Ніна Воробей.

23 представниці органів місцевого самоврядування з різних регіонів України розглядали найактуальніші питання українського політикуму.

«Форум був розділений на три панелі. Перша була присвячена освітній реформі, друга - медичній реформі та третя - проблемам гендерної рівності», - розповідає Ніна Воробей.

Досвідчені теоретики й практики розповідали докладно про інклюзивну освіту, успішну реалізацію реформи і новий досвід її впровадження.

Обговорюючи медичну реформу, більше уваги приділили місцевим практикам. Особисті приклади, цікаві презентації й якісні кейси.

Третя панель: роль жінки в діяльності місцевих рад. Йшлося про майбутню парламентську компанію, про те, що представниці прекрасної статі можуть заявити про себе, тим самим, підвищивши статус і роль жінок у Верховній Раді та на місцевому рівні.

«Важливо, щоб члени організації працювали в своїх містах, більше розповідали про діяльність та залучали жінок до участі. У Маріуполі дуже багато активісток, готових працювати на благо рідного міста», - ділиться враженнями Ніна Воробей.

За підсумками конференції прийняли дві резолюції: про роботу жінок в органах влади та реалізації медичної реформи. Крім цього, створили робочу групу для розробки резолюції про інклюзивну освіту.