Новини

Назад

День кар'єри ЄС: допомога молоді у виборі майбутньої професії (ФОТОРЕПОРТАЖ)

15 квітня 2019, 14:44
248
Діяльність депутатського корпусу

Уже третій рік поспіль на базі МДУ проходить масштабний захід, на якому є можливість дізнатися про світові та європейські тенденції в питаннях професійних компетенцій, як задовольнити попит роботодавців у кваліфікованих кадрах, про можливості навчання та стажування.

День кар'єри ЄС проводять Представництво Європейського Союзу в Україні та Інформаційний центр ЄС в Маріуполі для студентської молоді, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян.

Вітав амбітних і цілеспрямованих молодих людей секретар міської ради Степан Махсма. «Дякуємо партнерам з представництва Європейського Союзу за те, що дають можливість права вибору нашій молоді знайти себе в житті. Як орган місцевого самоврядування, даємо можливість дітям отримати гідну освіту і будувати кар'єру в рідному місті», - сказав Степан Махсма.

Серед роботодавців представлена й Маріупольська міська рада. Степан Махсма підкреслив, що в муніципалітеті гідна оплата праці, є можливість кар'єрного та професійного зростання та навчання.

Відвідала День кар'єри і депутат Ольга Пікула. Вона зазначила, що навчання в МДУ дало їй мотивацію та стимул розвиватися в рідному місті, будувати тут життя і бізнес.

Всі бажаючі отримали поради від професіоналів з працевлаштування, резюме, проходження співбесід, а також змогли відвідати консультації з представниками комерційних компаній.