Новини

Назад

Депутат Геннадій Бабек та КСН "Квітковий" допомогли родині погорільців знайти тимчасове житло для дитини

15 березня 2019, 08:16
135
Діяльність депутатського корпусу

Бабуся 10-річного Станіслава дякує депутатові Геннадієві Бабеку, голові КСН "Квітковий" Ніні Піковець та директору "Центру опіки" Людмилі Лазаренко. Об'єднавши зусилля, вони знайшли вихід із складної ситуації. Вже рік хлопчик знаходиться у дитячому будинку, оскільки у його квартирі ще немає умов для проживання.

Коли сталося займання, перше, куди погорільці звернулися по допомогу - був КСН "Квітковий". "Спільно з депутатом Геннадієм Бабеком ми вирішували, як допомогти сім'ї, яка в одну мить втратила житло. Підказували, які документи треба зібрати на виділення матеріальної допомоги, допомогли з влаштуванням 10-річної дитини у притулок на час ремонту", - розповідає голова КСН "Квітковий" Ніна Піковець.

Бабуся запевняє, що онукові дуже подобається у "Центрі опіки". Між тим, як і кожна дитина, він мріє про домівку. "Ми, рідні, відвідуємо його практично щодня. І так чекаємо, коли ремонт у квартирі завершиться, і наша сім'я возз'єднається", - говорить Тамара Зинов’євна Парнюк. Жінка висловлює вдячність усім, хто взяв участь у вирішенні їх сімейної проблеми.