Новини

Назад

Допомагати людям: Червоний Хрест закликав КСНи зайнятися патронажем та волонтерством (ФОТОРЕПОРТАЖ)

11 лютого 2019, 15:37
261
Діяльність депутатського корпусу

У Лівобережній райадміністрації відбулась зустріч керівництва маріупольської організації "Суспільство Червоного Хреста України" та голів комітетів самоорганізації населення.

На заході презентували проект Червоного Хреста "Патронажна служба". "У Маріуполі чимало людей, які через різні ситуацій залишилися самотніми. Вони не можуть доглядати за собою, і єдине, на що сподіваються - допомога патронажної сестри", - говорить голова маріупольського Червоного Хреста Ірина Евсікова.

Вона звернулася до присутніх з тим, щоб підготували списки самотніх людей, які потребують патронату. Крім того, Евсікова призвала КСНи розвивати волонтерський рух. "У кожному КСНі напевно є люди, які можуть працювати патронажними сестрами або братами, а також у якості волонтера безоплатно допомагати самотнім", - сказала заступник керівника суспільства Червоного Хреста Наталя Халявина.

Головам КСН були роздані інформаційні матеріали з описом базових нормативів по категорії підопічних. Також представники Червоного Хреста запропонували провести навчання жителів комітетів з надання першої долікарської допомоги.

Серед питань, які цікавили КСНи : чи допомагає Червоний Хрест при стихійних лихах, чи видає медикаменти, одяг та іншу гуманітарну допомогу.

На сьогодні Маріупольський Червоний Хрест обслуговує територію від Маріуполя до Курахово. Крім того, представництва організації є й на непідконтрольній Україні території. "Окрім патронажу, ми займаємося ще одним важливим напрямом - розшуком зниклих людей. З початком бойових дій на Донбасі це питання стало ще актуальнішим", - підкреслила Ірина Евсікова.