Новини

Назад

Ксенія Сухова допомагала вирішувати проблеми маріупольців

10 січня 2019, 14:29
471
Суспільство

На особистому прийомі заступника міського голови Ксенії Суховой маріупольці поділилися своїми проблемами. Кожне питання було розглянуто індивідуально, а профільним фахівцям - дано відповідні доручення для їх вирішення.

Маріупольці цікавилися призначенням пенсій. Оформленням соціальної допомоги і виплатами по інвалідності. Були серед тих, кто звернувся і переселенці. Їм розповіли, як правильно оформити документи і встати в чергу на надання житла.

На прийомі озвучували не тільки проблемні питання, а й висловлювали слова подяки. Наприклад, маріуполець, якого забезпечили засобами реабілітації. Він зазначив, що після звернення до Ксенії Суховой, всі необхідні медикаменти доставили вчасно.

Потрапити на особистий прийом до заступника міського голови може кожен. Так, деякі жителі добралися до місця прийому на Соціальному таксі. Нагадуємо, його послугами можуть скористатися люди з інвалідністю першої та другої групи, діти з інвалідністю від 5 років, люди без встановленої групи інвалідності, але у яких в медичних документах вказана неможливість самостійного пересування.