Новини

Назад

За два місяці роботи «Vezha Creative Space» відвідали близько 12 тисяч людей

07 грудня 2018, 13:39
233
Культура

Детально про роботу креативного простору «Vezha» розповіла начальник відділу розвитку туризму та промоції Марія Сльота. В перебіг 66 днів було проведено близько 40 заходів, які відвідало близько 12 тисяч осіб.

В цілому, екскурсії по вежі провели для більш ніж тисячі чоловік. В ході вільного спілкування з екскурсоводом можна було дізнатися цікаві факти з історії Маріуполя, а також легенди рідного міста. За попереднім записом працюють віртуальні екскурсії. Близько 300 осіб, надівши VR окуляри, вже погуляли по старій частині Маріуполя.

Створені гуртки за інтересами, які завжди проходять тільки в вежі. Наприклад, фотоклуб «КЛюФ», «English book club», конференції ТЕТ, психологічна гра «Мафія», книжковий клуб, клуб друзів «Vezha» і суботні кінопокази. Примітно, що в гарну погоду в вежі можна зустріти астрономів, які за допомогою телескопа показують небо і зірки над нашим містом.

З метою вдосконалити свої розмовні навички англійської мови, маріупольці зустрічаються для спільного читання книг англійською мовою. Серед креативних мешканців міста проходять конференції ТЕDx. В процесі - кожен може обговорити та обмінятись творчими ідеями. Особливо полюбилися співробітникам вежі і маріупольцям Культурні вечори, які проводить народний театр «Театроманія». Уже відбулося три музичних вечора і п'ять літературних.

Раз на місяць в «Vezha» проходять авторські заходи. У жовтні - вечірка «Хелловін». У листопаді пройшла книжкова барахолка «Vezha book Space», де можна було купити книгу або обмінятися вже прочитаними. Захід охопив близько 600 книголюбів Маріуполя.

«Вежа» відкрита для нових ідей і запрошує жителів та гостей міста на різні тренінги, зустрічі та лекції. Також завжди можна просто прийти попрацювати в коворкінг або піднятися наверх, щоб помилуватися на Маріуполь з оглядового майданчика. Кожен день в «Vezha» проходять тематичні зустрічі, дискусії та інші цікаві заходи і програми для маріупольців.

На сьогоднішній день ведеться активна підготовка до зимових свят. Вже зовсім скоро всі бажаючі зможуть взяти участь в оздобленні вежі. Організатори новорічного проекту дуже хочуть, щоб вежа стала по-домашньому затишним місцем, де відчувається святковий і радісний дух.