Новини

Назад

Важлива наукова подія сучасної України: у Маріуполі презентували книгу про німецькi консульства (ФОТОРЕПОРТАЖ)

06 грудня 2018, 18:51
414
Діяльність депутатського корпусу

У Маріупольському державному університеті відбулась презентація монографії професорів Ігоря Лиману і Вікторії Константинової «Німецькі консули в Північному Приазов'ї». Книга була видана в межах проекту, фінансованого Генеральним консульством Федеративної Республіки Німеччини.

В різний час під юрисдикцією німецьких консульських установ в Бердянську та Маріуполі перебували землі на території нинішніх Запорізької, Дніпропетровської, Донецької та Луганської областей України.

Дослідивши протягом 15 років історію маріупольських і бердянських консульств та міжнародні відносини з іноземними державами, автори виклали свої спостереження у книзі.

Подякувати професорам і почесним гостям за багаторічну співпрацю та книгу прийшов і секретар Маріупольської міськради Степан Махсма. «Це справді велика праця і копітка робота. Спасибі, що відновили деякі факти і закріпили їх в пам'яті. Підтримку європейських колег ми відчуваємо і сьогодні, і все це завдяки сформованим протягом століть дипломатичним відносинам. Книга - це результат одного з напрямків такої співпраці України і Німеччини», - сказав він.

Кілька примірників автори презентували Маріупольському краєзнавчому музею та науковій бібліотеці МДУ.