Новини

Назад

Активні жителі "Черемушек" прийшли на прийом до секретаря ради, щоб розібратися з питаннями ОСББ (ФОТО)

11 січня 2018, 16:59
325
Діяльність депутатського корпусу

Сьогодні у КСН "Черемушки" секретар ради Степан Махсма провів перший цього року особистий прийом громадян. Більшість питань, які люди задавали представникові міської влади, торкалися проблем по лінії ОСББ.

Так, Валентину Олександрівну, мешканку будинку №4 по вул. Новоросійській, цікавило питання черговості створення затишних дворів. Жінка говорить, що її будинок перейшов в ОСББ у 2016 році, та досі у конкурсі "Затишний двір" не брав участі. А ось кілька будинків, які перейшли в об’єднання співвласників минулого року, вже облаштовані. Степан Махсма дав доручення ДРЖКІ розібратися з конкретним випадком.

Жителів інших будинків, що відносяться до ОСББ, цікавила процедура участі у конкурсах міні-проектів, який тариф за квартплату повинні платити підприємці, чиї торгові об'єкти розташовані у житлових будинках. На усі питання були дані чіткі роз'яснення.

Також маріупольці, котрі прийшли на прийом, просили представника міської влади допомогти у вирішенні транспортної проблеми, щоб більше транспортних засобів зв'язувало цей житловий масив з центром міста. Степан Махсма запевнив, що це питання вже опрацьовується Департаментом транспорту і зв'язку.

На завершення зустрічі голова КСН "Черемушки" Тетяна Лаушкіна висловила вдячність секретареві ради від жителів.