A-A+vision

Новини

Назад

Єдиний архетип і дотримання правил розташування - депутати розглянули земельні питання (ФОТОРЕПОРТАЖ)

11 грудня 2017, 19:36
534
Діяльність депутатського корпусу

Сьогодні в ПК «Молодіжний» зібралися всі постійні комісії, щоб детально ознайомитися з питаннями в сфері земельних відносин, які увійшли до проекту порядку денного XXIV сесії.

Знову доводиться повертатися до теми зовнішнього вигляду зупиночних павільйонів і торгових об'єктів. Так, один з підприємців просить оформити оренду ділянки на вулиці Олімпійській. В кінці 90-х років він встановив там невеликий кіоск, який облаштував під міні-кафе для водіїв.

Як зазначила голова постійної комісії з питань будівництва, архітектури та землекористування, депутат Ірина Чомаєва, цей підприємець вже вдруге звертається з приводу відновлення права оренди. «Перший раз ми йому вже відмовляли, до того ж торговий об'єкт знаходиться біля павільйону зупинки й не відповідає єдиному архетипу», - говорить вона.

Керівник Лівобережної райадміністрації Віктор Очеретине повідомив, що протягом року з ним проводили бесіди, пропонували можливі альтернативні варіанти, але жодних змін не сталося.

Крім того, є певні питання щодо асортименту товарів, які реалізуються в кіоску, особливо - спиртні напої. «Мене бентежить, що в цьому кіоску такий великий асортимент спиртних напоїв», - сказав секретар ради Степан Махсма.

Під час тривалої дискусії з цього питання прийняли рішення відмовити. Кілька наступних проектів рішень були зі схожою історією: небажання підприємців приймати умови, слідувати загальноприйнятим правилам, щоб вулиці нашого міста виглядали гідно.