vision

Новини

Назад

26 вересня в Маріуполі оголосять переможців конкурсу «Краща книга року»

22 вересня 2020, 14:19
392
Анонси міських заходів

26 вересня відбудеться нагородження переможців ювілейного Десятого відкритого міського конкурсу «Краща книга року». Урочиста церемонія пройде у Театральному сквері. Початок заходу о 13:00. Крім того на локації розгорнеться фестиваль «Книга і преса Маріуполя».

На конкурс було подано 46 книг за 12 номінаціями. Серед них 3 колективних збірки поезії та прози. Учасниками стали майже 200 авторів, в їх числі 32 автори індивідуальних книг. Вік учасників конкурсу – від 30 до 85 років.

Вперше в номінації «Нео. Літ: успіх онлайн» за результатами онлайн голосування були відзначені три книги, які отримали найбільшу кількість голосів користувачів.

Також вперше в конкурсі з’явилися номінації «Документальна проза», «Проза. Гумор» і «Мистецтво книги. Кращий художник-ілюстратор».

Конкурс проводиться за ініціативою Центральної міської публічної бібліотеки ім. В.Г. Короленка за підтримки департаменту культурно-громадського розвитку. Його мета – виявлення нових імен літературно обдарованих маріупольців і науково-педагогічних працівників. Підвищення їх соціальної активності, бажання примножувати славу Маріуполя та Приазов’я в літературі, науці та освіті.

Читайте також наші новини у Facebook та Telegram.