vision

Новини

Назад

24 лютого депутати обговорюватимуть земельні питання онлайн

23 лютого 2021, 17:00
234
Діяльність депутатського корпусу

Завтра з 9 ранку працювати над проектами рішень, що стосуються земельних відносин та комунальної власності, депутати будуть в дистанційному форматі.

«На цю сесію ми виносимо майже 160 питань компетенції департаменту по роботі з активами.  Розглядають їх всі комісії одночасно, час роботи: близько 4-5 годин.  Тому, з метою дотримання рекомендацій МОЗу, ми організовуємо роботу комісій дистанційно та забезпечуємо доступ громадськості для участі в обговоренні», - зазначила секретар ради Ксенія Сухова.

Аби приєднатися роботи комісій, можна скористатися електронним сервісом. Треба заповнити просту форму на офіційному сайті Маріупольської міської ради: розділ «Місцеве самоврядування - Депутатський корпус - постійні комісії»: http://surl.li/edfa  У день роботи комісії, за годину до початку засідання, на електронну адресу заявника прийде посилання для участі в ZOOM-конференції.

Також передбачена пряма трансляція роботи комісії: офіційний ютуб-канал міської ради, сторінка Депутатського корпусу в Фейсбуці.  Аби долучитися до обговорення, достатньо у Фейсбуці залишити коментар під трансляцією.  Так само трансляція буде виведена на плазмову панель, яка встановлена в холі 1-го поверху адміністративної будівлі за адресою: проспект Перемоги, 16.

Для громадян, у яких не має технічної можливості поставити питання, в приміщенні управління «Секретаріат ради» (4 поверх) обладнають оргтехнікою робоче місце.