Новини

Назад

2 листопада в Маріуполі пройде перша загальноміська толока цієї осені

01 листопада 2019, 10:14
885
Суспільство

Вже в найближчу суботу, 2 листопада, о 9:00 в Маріуполі пройде перша толока цієї осені «Наше місто - наш дім». У виконанні робіт з благоустрою міста очікується участь понад 8400 осіб, із залученням до 34 одиниць техніки.

Цього року структурними підрозділами виконкому міськради планується провести прибирання від опалого листя території бульвару Б. Хмельницького на ділянці від вул. Італійської до вул. Бахчиванджи.

Депутатами Маріупольської міської ради, спільно з комітетами самоорганізації населення та жителями, будуть виконуватися роботи по прибиранню території, прилеглої до виборчих округів.

Працівниками Кальміуської районної адміністрації буде приведена у порядок територія за колишнім «Промінвестбанком» на перетині пр. Нікопольського та вул. Академіка Амосова.

Приморською районною  адміністрацією планується прибирання  зеленої зони по пр. Будівельників  на ділянці від вул. Бахчиванджи до вул. Лавицького.

Центральною районною  адміністрацією планується виконання робіт з наведення чистоти та порядку на зеленій зоні в районі буд. № 161 по пр. Будівельників.

Лівобережною районною адміністрацією буде приведена у порядок територія по бул. Морському від вул. Ломізова.

Закликаємо жителів Маріуполя взяти активну участь у загальноміській толоці та спільно навести чистоту в місцях відпочинку, дворах, парках і скверах.

Читайте також наші новини у Facebook та Telegram.