A-A+vision

Новини

Назад

15 травня стартує прийом проєктів за програмою «Громадський бюджет»

14 травня 2020, 17:00
282
Громадський бюджет

Третій рік в Маріуполі проходить реалізація програми «Громадський бюджет». В її рамках маріупольцям пропонують взяти участь в конкурсі малих грантів сприяння розвитку культури, спорту, молодіжної політики та туризму. Це можливість втілити свої творчі ідеї та зробити місто ще цікавішим і комфортним для городян, молоді та туристів. Ініціативи будуть реалізовані коштом місцевого бюджету на наступний рік після визначення проєктів-переможців.

Основні цілі програми - пропаганда здорового способу життя, створення сприятливих умов для соціалізації та самореалізації молоді, популяризація культурно-розважальних заходів, розробка і створення туристичного середовища.

Мінімальний розмір фінансової допомоги становить 10 тисяч гривень, максимальний - 100 тисяч гривень. Кошти на реалізацію програми виділяються в рівній частині на кожен з напрямків (культура, спорт, туризм).

Учасниками можуть стати активні громадяни у віці від 18 років, неприбуткові громадські організації або ініціативні групи громадян. Заявки приймаються з 15 травня до 15 жовтня 2020 року.

Для подачі проєкту необхідно сформувати ідею, виконати розрахунок бюджету, вибрати назву, коротко викласти мету проєкту, проблему і рішення, перелік заходів, календарний і медіа-план, резюме виконавця проєкту.

  • Список необхідних документів:

Фізичні особи:

Копія паспорта;

Копія ідентифікаційного коду.

Громадські організації:

Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

Копія статуту, завірена печаткою та підписом голови громадської організації;

Копія паспорта керівника організації.

Після реєстрації проєктів буде виділено час на їх розгляд і доопрацювання, далі пройде їх рейтингова оцінка за підсумками якої оголосять переможців. Наступного року місто почне втілювати ідеї.

З більш детальними умовами конкурсу можна ознайомитися перейшовши за посиланням - https://mariupolrada.gov.ua. Також про них будуть розповідати фахівці на комунікаційних зустрічах. На час карантину планується проведення таких зустрічей в режимі онлайн.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.