A-A+vision

Новини

Назад

«Зеленбуд» здійснює щоденний полив рослин

05 серпня 2020, 16:17
149
Житлово-комунальне господарство

У літній період комунальне підприємство «Зеленого будівництва» проводить щоденний полив паркових зон і квітників Маріуполя. Він здійснюється в ранній час доби в усіх районах міста. В роботі задіяні системи поливу та поливо-мийні машини. Сучасні системи поливу встановлені на Грецькій площі, в Театральному сквері і парку «Веселка». В цілому це 36 км, понад 42 тисяч квадратних метрів газону, а також кущі та дерева.

Ці системи працюють автоматично. Частота і тривалість поливу залежить від декількох факторів - погодних умов, температури повітря, наявності тіні. Датчики ґрунту контролюють вологість ґрунту на клумбах і в зелених зонах.

Також співробітники «Зеленбуду» два рази в день здійснюють полив квітників поливомийною машиною. Наприклад, сьогодні проведено полив в парку Лукомор'я, біля пам'ятників Т.Шевченку, О.Куїнджі, Митрополиту Ігнатію, клумб по вулиці Митрополитська та близько Автовокзалу. Норма такого поливу - від 16 до 30 літрів води на один м², в залежності від вологості повітря, похмурості дня і розміщення зеленої зони.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.