vision

Новини

Назад

«Вежа» презентує нову екскурсію

01 грудня 2020, 10:00
274
Туризм

Культурно-туристичний центр «Вежа» запрошує маріупольців і гостей міста відвідати ряд цікавих екскурсій. У зв'язку з карантинними обмеженнями екскурсійні групи складаються з 10 осіб. Під час таких прогулянок можна побачити найцікавіші куточки історичної частині Маріуполя або дізнатися багато нових фактів.

Екскурсії будуть проходити з 1 по 4 грудня. Записатися на них або дізнатися подробиці можна зателефонувавши за номером телефону 097 618 40 85. «Вежа» працює щодня з 10:00 до 19:00.

  • Так, у вівторок, 1 грудня —10:00 - 18:00 екскурсія «Вежа та втрачені собори Маріуполя».
  • Середа 2 грудня — 10:00 - 18:00 екскурсія «Вежа та вулиці Маріуполя».
  • Четвер 3 грудня — 12:00 екскурсія містом «Маріуполь: від минулого до сучасності». «Вежа» запрошує на нову смачну екскурсію. Починаючи від так званого міського «перехрестя епох» на вул. Миру та Архітектора Нільсена учасники екскурсії вирушать на прогулянку давніми та відновленими історичними об'єктами Маріуполя. «На них чекатиме розмаїття тематики екскурсійних точок: від пам'яток з довгою історією до сучасних арт-об'єктів. Крім того, учасників чекає багато смачних страв. Гастрономічна мандрівка охопить традиційні рецепти Японії», - розповідають організатори екскурсії.
  • П'ятниця 4 грудня — 12:00 екскурсія «Історична прогулянка». Маршрут за загальним визнанням - найпопулярніший напрям серед маріупольців, що проведе творіннями архітектора Віктора Нільсена та познайомить зі скульптурами, на створення яких надихнули роботи місцевого архітектора.

Читайте також наші новини у Facebook та Telegram.