A-A+vision

Новини

Назад

«Український черлідінг» і шкільне меню від Клопотенко. У маріупольському ліцеї стартував новий проєкт

15 січня 2020, 13:41
167
Суспільство, Освіта

У Маріупольському міському ліцеї стартував проєкт в сфері інтегрованого навчання. Так, учні можуть одночасно підвищити рівень своїх знань в декількох наукових напрямках. За словами завуча з методичної роботи Ірини Цінкуш, ініціатива унікальна і розроблена педагогічним колективом закладу.

«Ще в грудні ми анонсували даний проект серед учнів. Кожен бажаючий міг записатися на зацікавившу його локацію. Вчителі спільними зусиллями розробили програми кожного інтегрованого курсу, щоб зробити роботу в командах максимально продуктивною і цікавою. Таким чином, наші діти зможуть не тільки підвищити свій освітній рівень, а й вийти за рамки програми», - зазначила вона.

У ліцеї працюють 20 різних локацій. Команди сформовані виключно за інтересами. Діти вивчають одночасно українську літературу і фізику, проходять курси медіації та інтенсив з підготовки до ЗНО.

Передбачається синергія предметів. Наприклад, об'єднують вивчення біології та німецької мови. Команда обговорює шкільне меню від українського шеф-кухаря Євгенія Клопотенко на німецькій мові. На «українському черлідінгу» придумують національні кричалки вболівальників. Також вимірюють кількість вуглекислого газу в класних кімнатах на інтенсиві з хімії.

«Діти з натхненням вирішують завдання з фізики, складені за умовами з уривка твору Тараса Шевченка. Підвищують комунікативні здібності на курсах ораторського мистецтва. Це можливість придбати нові практичні навички, подивитися на звичні процеси під новим кутом і розвинути креативне мислення», - зазначив директор ліцею Андрій Голютяк.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.