A-A+vision

Новини

Назад

«Шлюб за добу»: маріупольці зможуть розписатися на даху «Мультицентру» вже з 5 червня

03 червня 2020, 17:09
285
Суспільство

Пілотний проєкт «Шлюб за добу» стартує в Лівобережному РАЦСі вже з 5 червня. Нагадаємо, тепер він працює на базі «Мультицентру». Крім розпису в стильному залі для церемоній, маріупольці зможуть провести весілля і на даху будівлі. Неймовірна локація з видом на оновлений Маріуполь вже готова до весільного сезону. Подача заяв, в рамках проєкту «Шлюб за добу», стартує з завтрашнього дня.

«Завдяки проєкту пари можуть не чекати місяць, а розписатися протягом 24 годин після подачі всіх необхідних документів. Вже розроблено кілька пакетів послуг для молодят. Можна укласти шлюб, наприклад, просто під час обідньої перерви, отримати свідоцтво, а пишне весілля зіграти пізніше», - зазначила начальник Лівобережного відділу РАЦСу Анна Новікова.

Піднятися на скляний дах «Мультицентру» молодята і гості зможуть на панорамному ліфті. На даху обладнана унікальна трикутна арка. Також можливо всього за день влаштувати пишну церемонію для пари в присутності рідних і друзів.

Реєстрація шлюбу можлива протягом доби або більше, але тільки після подачі документів. Робочі дні - з вівторка по суботу. Неділя та понеділок - вихідні.