A-A+vision

Новини

Назад

«Прекрасна троянда» в техніці канзаші

05 вересня 2017, 10:59
527
Культура

Останнім часом розкішні квіти з атласних стрічок, виготовлені в техніці канзаші, можна зустріти на нарядах молодих дівчат, елегантних дам і маленьких дівчаток. Цієї дивовижній техніці в клубі «HAND MADE» Центральної бібліотеки ім. В.Г. Короленка вирішили присвятити весь вересень. «Канзаші» родом з Японії, історично цей жіночий аксесуар у вигляді шпильки використовувався для створення знаменитих високих японських зачісок.

На першому вересневому засіданні клубівці вчилися робити «Прекрасну троянду». Керівник клубу «HAND MADE» Оксана Підлужна запевнила своїх майстринь: «Техніку виготовлення простих квіток може освоїти будь-який бажаючий. Головне, як і в будь-якій творчості – запастися терпінням, а вправність прийде з часом».

У старі часи штучні квіти робили з натурального шовку, а зараз умільці використовують в роботі атласні стрічки. Існують два основних види пелюсток для канзаші – круглий і гострий, інші варіанти йдуть похідними від них. Далі пелюстки складаються в квіти і з'єднуються за допомогою клею або нитки.

Процес виготовлення «Прекрасної троянди» в клубі проходив тепло і захоплено, а витончений аксесуар вийшов у кожної майстрині – свій, особливий!