A-A+vision

Новини

Назад

«Наше завдання - вдихнути в «Нептун» нове життя», - заступник міського голови Сергій Захаров

13 грудня 2019, 16:20
606
Суспільство, Спорт

У маріупольському басейні «Нептун» повним ходом йдуть ремонтні роботи. Будівлю повністю реконструюють, а прилеглу територію впорядкують. Загальна вартість проекту - 90 млн грн. Фінансується об'єкт за рахунок міського та державного бюджетів. Про це розповів заступник міського голови Сергій Захаров.

У цьому році на роботи було виділено 30 млн грн з державного та 10 млн грн з міського бюджетів. Реконструкція розбита на чотири черги.

«Перша черга передбачає реконструкцію фасаду, його утеплення, заміну вітражів та вхідної групи. Друга - повну заміну інженерних мереж. Третя - посилення несучих конструкцій, внутрішнє оздоблення приміщень. Остання черга включає реконструкцію та благоустрій прилеглої території», - розповів Сергій Захаров.

«Родзинкою» проекту стане фасад. Його прикрашають навісними панелями, які будуть виконані в різній кольоровій гаммі і мати LED-підсвічування. Сам басейн зроблять з переливом. Це дозволить створити більш ефективну систему перемішування води, що виключає формування застійних зон.

Крім того, розробники подбали про створення комфортних умов для маломобільних груп населення. Будуть встановлені пандуси, спеціальне тактильне покриття і два ліфти.

За словами Сергія Захарова, на сьогоднішній день, «Нептун» є унікальним для Донецької області: «Ми єдині маємо 50-метровий басейн і 9-метрову вишку. Реконструкція дає можливість проводити чемпіонати України зі стрибків у воду. Надалі, можливо, і з плавання».

Він додав, що в планах зробити в плавбасейні фітнес-клуб, щоб зробити місце ще більш популярним: «Якщо до реконструкції басейн приймав в день близько 350 чоловік, то після ремонту сподіваємося збільшити кількість до 600».

Згідно з планом перетвориться не тільки басейн, але і площа Незалежності. Проведуть озеленення, з'явиться дві функціональні зони. Одна буде акцентована на відпочинок, друга – буде з дитячими майданчиками.
 

Нижче фото, як сьогодні проходить реконструкція басейну "Нептун"