vision

Новини

Назад

«Молоді люди загинули за зміну нашої країни. Ті демократичні цінності, за які вони боролися, не залишилися безслідні», - міський голова Маріуполя Вадим Бойченко

21 листопада 2017, 13:35
636
Суспільство

Сотні маріупольців зібралися біля пам’ятника Великому Кобзарю, щоб відзначити 4-ту річницю Революції Гідності. Серед присутніх – представники міської влади, військові, національна поліція та студентська молодь. Всіх об’єднує  єдина мета – вшанувати пам’ять тих, хто віддав життя в ім’я майбутнього України та відзначити річницю знакової події в історії країни.

Незважаючи на дощ, люди заздалегідь збиралися на площі біля пам’ятника Тарасу Шевченку. Вони обмінювалися думками та згадували події 4-річної давності. В той час всі чекали змін та не відривали уваги від телеекранів. Українці спостерігали за доленосними подіями у Києві. «Я молилася за тих хлопців та дівчат. Вони знайшли в собі сили та мужності зробити неможливе», - ділиться спогадами пенсіонерка Віра Сергіївна.

Розпочинаючи мітинг, присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять «Небесної сотні» - всіх тих, хто віддав життя за початок нової демократичної держави. Після, відбулося символічне покладання квітів до підніжжя пам’ятника. На площі лунали пісні, що назавжди залишаться у пам’яті українців та учасників Євромайдану - «Плине кача…», «Переведи мене через майдан», «Стіна», «Захід і Схід».

Міський голова Вадим Бойченко, коментуючи події, підкреслив, що важливо пам’ятати тих людей, які загинули в ім’я демократичного суспільства.

В сучасній історії України революція 2004 року та Революція Гідності – доленосні події. Вони завдали певний вектор розвитку країни. Ці дати змінили життя багатьох українців. Рухаючись вперед, ми повинні пам’ятати наше минуле. Повинні шанувати пам’ять людей, які віддали життя за майбутнє України. У цей день ми згадуємо їх імена. Та ту високу ціну, яку вони заплатили
підкреслив міський голова Вадим Бойченко.