A-A+vision

Новини

Назад

«Мариупольтеплосеть» ведет замену магистрального теплопровода

01 червня 2020, 15:15
126
Житлово-комунальне господарство

Фахівці підприємства приступили до ремонтних робіт по заміні дільниці магістрального трубопроводу від котельні «ПМР-10» до житлових будинків за адресою вул. Зелинського, 1. 

Буде прокладено 92 метра нових труб діаметром 273 мм, які донесуть теплоносій до 16 житлових будівель, Маріупольського морського ліцею та навчального корпусу Медичного інстітуту. Планові ремонтні роботи триватимуть до кінця наступного тижня.

Роботи на магістральному трубопроводі у Центральному районі міста розпочато за адресою вул. Куїнджі, 144. Після гідравлічних випробувань спеціалісти служби з виявлення поривів за допомогою корреляційної установки з’ясували місце пориву труби. Для визначення довжини мережі оновлення були задіяні технічні експерти з промислової безпеки підприємства¸ які виміряли товщину стінки трубопроводу з використанням ультразвукового товщиноміру.

На цьому магістральному трубопроводі підлягає заміні біля 400 м труби діаметром 325 мм на ділянці від ЦТП 13 до ЦТП 14. Цей магістральний трубопровід живить 20 житлових будинків, комбінат, школу та три інших об’єкта. Ремонтні роботи триватимуть до кінця наступного тижня.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.