A-A+vision

Новини

Назад

«Маріупольавтодор» ремонтує під'їзди до лікарень

08 квітня 2020, 16:26
121
Житлово-комунальне господарство

Комунальне підприємство «Маріупольавтодор» веде роботи з відновлення асфальтового покриття, чищення зливових каналізацій і нанесення дорожньої розмітки у всіх районах міста. Так, сьогодні ремонтують дорожнє полотно на під'їздах до лікарень. Укладання асфальтобетонної суміші ведуть по проспекту Нахімова, до лікарні №3, і на під'їзді до Лікарні швидкої медичної допомоги.

У Лівобережному районі ямковий ремонт проводять вулицями Олімпійська, Маршрутна і Київська. У Кальміуському районі приступили до поточного ремонту вулиці Дністровської. Також вручну і за допомогою спеціальної техніки наносять розмітку в Центральному районі по вулицях Купріна, Савчука та Запорізькому шосе.

Співробітники підприємства очищають зливові колодязі, піднімають їх рівень і встановлюють решітки вулицями Цибулько, Лінника і на перетині вулиці Троїцької з Купріна. Також встановлюють дорожні знаки в районі Пост-моста.

За словами заступника директора з виробництва Альберта Соколова, підприємство докладає всіх зусиль, щоб оновити дорожнє полотно після зимового сезону. «Уже більше місяця працює асфальтовий завод. Поставляємо асфальт на комунальні підприємства, для потреб служб з ліквідації розриттів. Роботи ведемо згідно зі штатним розкладом», - підкреслив він.

Читайте також наші новини у Facebook та Telegram.