A-A+vision

Новини

Назад

«Маріупольавтодор» приступив до нанесення розмітки холодним пластиком

03 липня 2020, 12:43
107
Житлово-комунальне господарство

ККП «Маріупольавтодор» продовжує поточні ремонти дорожнього полотна у всіх районах міста. Днями приступили до нанесення розмітки холодним пластиком. Роботи провели по вулиці Митрополитцькій, на відрізку від проспекту Будівельників до вулиці Купріна. За словами головного інженера підприємства Григорія Прівізенцева, роботи проводять тільки вночі.

«Холодний пластик вимагає особливих технологічних рішень при нанесенні. Необхідна і певна температура повітря. Тому всі роботи проводимо тільки в нічний час. Наносимо таку розмітку на дороги основного значення, які були відремонтовані не раніше 2017 року. Тобто там, де розмітка прослужить як можна довше і виключить необхідність щорічного її нанесення фарбою», - зазначив Григорій Прівізенцев.

У планах нанесення такої розмітки на відрізках проспекту Миру, вулиці Пашковського і Приморському бульварі. На цих дорожніх магістралях холодним пластиком вже нанесли пішохідні переходи.

Холодний пластик володіє особливими властивостями. Він стійкий до будь-яких механічних пошкоджень. Завдяки своїм якостям він може прослужити дуже довгий проміжок часу. Крім того, добре відображає світло, завдяки чому в нічний час доби дозволяє точно бачити смуги і знаки при їзді і парковці.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.