A-A+vision

Новини

Назад

«Маріупольавтодор» приступив до модернізації світлофорів по проспекту Будівельників

21 травня 2020, 13:48
196
Житлово-комунальне господарство

Співробітники ККП «Маріупольавтодор» приступили до модернізації світлофорних об'єктів по проспекту Будівельників. До кінця липня планують замінити понад 40 світлофорів. Їх встановлять на перетині центрального проспекту з вулицями Італійською і Бахчиванджи. Також 8 нових світлофорів встановлять на перетині вулиць Олімпійської та 130-й Таганрозької дивізії.

«Нещодавно оновили дорожні контролери на пішохідному переході між вулицями Пилипа Орлика і бульваром Шевченка. Міняємо світлофори на світлодіодні - австрійського виробництва, вони яскравіше світять і споживають менше енергії. До кінця липня плануємо завершити роботи по проспекту Будівельників», - зазначив головний інженер підприємства Григорій Прівізенцев.

Варто відзначити, з початку року «Маріупольавтодор» встановив 126 світлофорів австрійського виробництва. Заміну справили на основних перехрестях уздовж проспекту Миру, починаючи від перетину з вулицею Купріна і до вулиці Торгової. Також нові світлофори встановили на перехресті вул. Університетської з пр. Металургів.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.