A-A+vision

Новини

Назад

«Майстер з нашого двору»: маріупольці змінюють двори ОСББ

02 липня 2020, 10:32
115
Суспільство, Житлово-комунальне господарство

У Маріуполі триває конкурс «Майстер з нашого двору». Він проводиться Маріупольським Союзом Молоді за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Його мета - згуртувати жителів ОСББ.

У конкурсі беруть участь 100 об'єднань співвласників багатоквартирних будинків. Учасникам були видані садові набори для благоустрою внутрішньобудинкових територій.

Активно міняти на краще свій двір стали жителі ОСББ 301-А «Веста-Мар». Ілля Овчарук є майстром по дереву. Він зробив дерев'яний паркан, залучаючи до цього дітей.

«У нього золоті руки! Він робить дуже красиві кашпо, містки, колодязі, світильники та інші прикраси для дому та вулиці. До речі, працює він не тільки з деревом. Зараз для нашого двору він виготовляє абстрактну фігуру з бетону», - розповіла голова ОСББ Олена Макух.

У цьому ж дворі живе і інші майстри - Олександр Коржов з дружиною Тетяною. Сам Олександр займається електромонтажними роботами. З дружиною вони вирішили допомогти упорядкувати двір. Дрібний ремонт та оздоблювальні роботи допомагає робити Валентина Вдовіна.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.