A-A+vision

Новини

Назад

«Майстер з нашого двору»: для представників ОСББ проходять тренінги

08 липня 2020, 17:03
134
Суспільство

У Маріуполі триває конкурс «Майстер з нашого двору». Він проводиться Маріупольським Союзом Молоді в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Його мета - згуртувати жителів ОСББ.

Конкурс стартував минулого місяця. У ньому беруть участь 100 об'єднань співвласників багатоквартирних будинків. На першому етапі учасникам були видані садові набори для благоустрою внутрішньобудинкових територій. На другому етапі головам ОСББ проводять тренінги.

«На тренінгах ми розповідаємо головам ОСББ, як організувати та провести яскравий захід спрямований на об'єднання мешканців будинку. Учасники пропонують свої ідеї. Багато з них дуже цікаві. Нам, наприклад, дуже сподобалася ідея конкурсу малюнка ідеального дитячого майданчика», - розповів координатор проєкту Сергій Пустовойченко.

Один з таких тренінгів провела Уляна Токарєва - експерт в сфері соціального проєктування і розвитку. Це перший тренінг третьої серії, попереду ще чотири для інших ОСББ. Ключові тези навчального семінару:

  • оцінка соціального капіталу своїх ОСББ, аналіз і складання соціальних портретів жителів;
  • організація заходів для співпраці всіх мешканців;
  • основа базових стандартів етики, необхідних при роботі з жителями.

Також у планах - ознайомити голів об'єднань з різними ландшафтними стилями. Після чого, спеціальна комісія визначить п'ять переможців, яким вручать п'ять LED-світильників.