vision

Новини

Назад

«M.Спорт» та відомі спортсмени Маріуполя проводять онлайн-тренування у домашніх умовах

09 квітня 2020, 15:30
204
Спорт

Завдяки ініціативі ККП «M.Спорт» у маріупольців є можливість займатися спортивними тренуваннями самостійно та безкоштовно. Для цього декілька разів на тиждень виходять відеоролики з тренуваннями у домашніх умовах. Їх можна переглянути на офіційних сторінках ККП «М.спорт» в Фейсбук і Інстаграм.

«Щоб тримати себе у формі не завжди потрібно ходити у спортивні зали. Наші онлайн-тренування це доводять, бо показуючи вправи, ми використовуємо звичайні предмети побуту, наприклад, диван, стілець чи стіл. Головне почати займатися фітнесом, і зараз у багатьох нарешті з’явився для цього час. Тому не втрачаємо нагоду та прокачуємо своє тіло», - розповіла тренер бігового клубу «M.Спорт» Тетяна Мельник.

Маріупольці можуть займатися разом з професіоналами у будь-який зручний час. Вже вийшли відеозаняття з фітнесу, стретчингу, кросфіту, розвитку спритності та координації, боксу, вправами з м’ячем. Також пропонується ранкова зарядка зі спільними вправами для дітей і дорослих.

«Тренер виховує спортсмена, а чемпіон робить себе сам. Тому ми розробили комплексні тренування, які задіюють різні групи м’язів, а також допоможуть розвинути спритність, гнучкість та координацію. При цьому вони не потребують спортивних тренажерів чи спеціального приладдя. Вільний час треба витрачати на корисні заняття», - зазначив тренер клубу з боксу комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Атлетик» Антон Коссе.

Тренування можуть повторювати усі охочі, навіть без спеціальної фізичної підготовки. Заняття проводять зіркові маріупольські спортсмени з різних напрямків, тому кожен може обрати для себе цікаві вправи.

Читайте також наші новини в Facebook та Telegram.