A-A+vision

Новини

Назад

«М-Спорт» разом з професійними спортсменами проводить безкоштовні тренування онлайн

06 травня 2020, 13:38
171
Спорт

З ініціативи «М-Спорт» відомі спортсмени Маріуполя продовжують проводити безкоштовні онлайн-тренування. Вони виходять на офіційних сторінках «М-Спорт» у Фейсбук і Інстаграм. Їх можуть виконувати всі охочі, навіть без спеціальної спортивної підготовки.

«Карантин - не привід байдикувати. Наші онлайн-тренування доводять, що в домашніх умовах можна підтримувати свою фізичну форму. Наприклад, вправа на литкові м'язи - це стрибки на місці. Практично вся група м'язів задіяна при піднятті пляшок з водою. Лежачи на ліжку можна виконати вправи для поліпшення кровообігу. При цьому важливо вміти правильно їх виконувати і дотримуватися норм, про це ми розповідаємо в наших відео», - розповів тренер Дмитро Степнов.

Маріупольці можуть займатися разом з професіоналами в будь-який зручний час. Уже вийшли відео заняття з фітнесу, стретчінгу, кроссфіту, розвитку спритності та координації, боксу і основам йоги. Також пропонується ранкова зарядка з вправами для дітей і дорослих.

Тренування можуть повторювати всі охочі, навіть без спеціальної фізичної підготовки. Заняття проводять зіркові маріупольські спортсмени різних напрямків, тому кожен може вибрати для себе цікаві вправи.

Читайте також наші новини в Facebook та Telegram.