A-A+vision

Новини

Назад

«М-спорт» продовжує онлайн-тренування для всієї родини

14 квітня 2020, 16:00
163
Спорт

За ініціативою «М-спорт» відомі спортсмени Маріуполя продовжують проводити безкоштовні онлайн-тренування. Вони виходять на офіційних сторінках «М-спорт» в Фейсбук та Інстаграм. Їх можуть виконувати всі охочі, навіть без спеціальної спортивної підготовки.

У своїх відео тренери показують вправи з якими можна легко впоратися самостійно. Саме це робить їх невіддільною частиною тренувань в період введених карантинних заходів. Бо зараз більшість людей знаходиться вдома і їх фізичне навантаження різко зменшилось, що не є корисним для здоров’я. Повний комплекс вправ займе 30-40 хвилин в день, проте допоможе тримати тіло у формі та підтримувати фігуру.

«Наприклад, віджимання «крокодил» розвивають спритність, швидкість та силу. Разом з дитиною можна виконувати такі прості вправи, як згинання, розгинання рук у парі та прес – вони відповідальні за гнучкість та підтягнутість тіла. Як правильно їх виконувати ми показуємо у відео. Такі комплекси охоплюють різні груп м’язів та корисні, як для дорослих, так і для дітей», - розповів майстер спорту з греко-римської боротьби Андрій Матійченко.

Вже можна подивитися відео заняття з фітнесу, стретчингу, кросфіту, розвитку спритності та координації, боксу. Також пропонується ранкова зарядка зі спільними вправами для дітей і дорослих.

Читайте також наші новини в Facebook та Telegram.