A-A+vision

Новини

Назад

«Liberal Arts»: у Маріуполі пройде регіональний семінар для вчителів

11 березня 2020, 11:05
312
Суспільство, Освіта, Анонси міських заходів

З 23 по 24 березня у Маріуполі пройде регіональний семінар «Liberal Arts». У ньому можуть взяти участь вчителі, молодіжні працівники та вихователі з Донецької, Луганської та Запорізької областей. Для цього необхідно пройти попередню реєстрацію, за результатами якої організатори підтвердять участь. Дедлайн подачі заявок - 15 березня. Організаторами виступає ГО «Українська академія лідерства».

Семінар «Liberal Arts» - це інтелектуальна платформа для зустрічі, співпраці, розвитку вчителів і наставників. Тих, хто приймає виклики сучасності і підтримують модель навчання протягом життя. Основна мета - створення спільноти проактивних педагогів, сприяння придбанню нових знань, здатності мислити і діяти стратегічно, генерувати, доносити і втілювати ідеї.

Протягом двох днів спікери проєкту поділяться кращими освітніми практиками, робота буде проходити інтерактивно і в групах. За інформацією від організаторів участь у семінарі безкоштовна, а представники з інших міст будуть забезпечені житлом. Семінар пройде на базі Центру розвитку стартапів 1991 Mariupol за сприяння Проєкт USAID "Економічна підтримка Східної України".

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.