Новини

Назад

«ГОГОЛЬFEST» збере у Маріуполі тисячі любителів сучасного мистецтва

12 квітня 2018, 10:17
416
Культура, Анонси міських заходів

Протягом п`ятьох днів у Маріуполі будуть «нести мистецтво людям». З 27 квітня по 1 травня у містіпроходитиме міжнародний мультидисциплінарний фестиваль сучасного мистецтва «ГОГОЛЬFEST». Мешканці та гості міста зможуть насолоджуватися театральними виставами, денними та нічними музичними виступами, кінопоказами та художніми виставками.

У рамках фестивалю будуть працювати локації за різними напрямками мистецтва. Театральні вистави демонструватимуть у Палацах культури «Металургів» і «Молодіжний», Маріупольському театрі ляльок та Платформі «ТЮ». Музичні виступи проходитимуть на Центральній сцені у Міському саду та яхт-клубі «Азовсталь». А показ прем'єрних фільмів будуть у кінотеатрі «Перемога».

«Програма фестивалю різноманітна та широка. Це майже 100 подій, 20 з яких – «хейдланерські». 90 % - вперше проходитимуть у Маріуполі, а ще частина - взагалі в Україні», - зауважив директор «ГОГОЛЬFEST» Максим Демський.

Відкриття фестивалю відбудеться о 18.00 27 квітня в Міському саду, де виступатимуть  «Dakh Daughters», «Pianoбой», «Один в каное», «Kadebostany» , Аліна Орлова та багато інших.  Його може відвідати кожен бажаючий.

В рамках фестивалю до Маріуполя приїдуть близько 16 театрів. Також працюватиме художня резиденція. Для відвідувачів події готують масштабну  кінопрограму.

«Я хочу, щоб люди з різних куточків країни познайомилися з Маріуполем. Полюбили його, як я. Місто дуже сильно змінилося, тут є культурний дух, який необхідно розвивати», - зауважив директор фестивалю.​