vision

Новини

Назад

«ГОГОЛЬFEST» по-маріупольськи: від відомих музикантів до сучасних митців (ПРОГРАМА)

19 квітня 2018, 15:11
5177
Культура

У Маріуполі вперше пройде міжнародний мультидисциплінарний фестиваль сучасного мистецтва «ГОГОЛЬFEST». З 27 квітня по 1 травня мешканці та гості міста зможуть насолоджуватися театральними виставами, денними та нічними музичними виступами, кінопоказами та художніми виставками.

У рамках фестивалю будуть працювати локації за різними напрямками мистецтва.

CENTRAL STAGE – «Міський Сад»

Відкрита сцена

27 квітня

21:00

OPEN Show

 

21:30

DakhDaughters

28 квітня

18:00

Slow Action

 

19:30

Tik Tu

 

21:00

Alina Orlova

29 квітня

18:00

Sinoptik

 

19:30

ЦеЩо

 

21:00

Kadebostany

30 квітня

19:30

Один в Каное

 

21:00

Pianoбой

1 травня

18:00

OYSoundSystem

 

19:30

Vivienne Mort

 

21:00

DakhaBrakha

НОЧНАЯ МУЗЫКАЛЬНАЯ СЦЕНА

Night Sea stage

(«Городская водная станция», бывш. «Азовсталь»)

27 квітня

23:00

Avanihura

 

00:00

Earls

 

01:00

The Outland

 

02:00

Incomer

28 квітня

23:00

The Illusion

 

00:00

Голос та Барабани

 

01:00

Хамерман Знищує Віруси

 

02:00

StroOm

29 квітня

23:00

Me'elron

 

00:00

The Nextone

 

01:00

Weed and Dolphins

 

02:00

Курган и Агрегат

30 квітня

23:00

Ganna Baby

 

00:00

Ocean Bloom

 

01:00

НастяЗникає

 

02:00

Zagreb

 

03:00

Ціаністий Кафель

 

04:00

Банка Зранку

ТЕАТРАЛЬНЫЕ СОБЫТИЯ

ПК «Український дім»

30 квітня

19:00

 «...але вітер...»

1 травня

19:00

Сучасна опера «IYOV»

ПК "Молодіжний" (велика сцена)

27 квітня

19:00

«Мой дед копал. Мой отец копал. А я не буду»

28 квітня

18:00

«Король Убю»

29 квітня

18:00

«GIL KERER DANCE GROUP» (Израиль)

30 квітня

17:00

 «Ресторан "Україна"»

1 травня

17:00

 «Віталік»

ПК «Молодіжний» (мала сцена)

27 квітня

17:00

DK TRIP / імерсивний проект

28 квітня

14:00

 «Червоне весілля»

 

17:00

«Червоне весілля»

29 квітня

17:00

«Кінець удавання 2.0»

30 квітня

14:00

 «День незалежності»

1 травня

14:00

 «Буна»

Платформа ТЮ

28 квітня

19:00

 «Собача Будка»

30 квітня

15:00

«KLIM Slow Art Set»

Українська-польська історична  вистава (сцена Лялькового театра)

1 травня

17:00

«Ми є»

ДЛЯ ДЕТЕЙ

Ляльковий театр

28 квітня

11:00

«Кіт, що гуляє сам по собі»

 

17:00

«Кіт, що гуляє сам по собі»

29 квітня

11:00

«Аліса в Задзеркаллі»

 

17:00

«Аліса в Задзеркаллі»

30 квітня

11:00

«Кольорові ігри» (для детей от 0 до 3 лет)

 

17:00

«Кольорові ігри» (для детей от 0 до 3 лет)

1 травня

11:00

 «30 хв щоб врятувати світ»

 

КІНО

Кінотеатр «Перемога»

28 квітня

12:00

«Завтра»

 

14:00

«Інфоголік»

 

16:00

«Made in Lviv»

 

19:30

«Школа №3»

 

21:00

 «Рівень чорного»

29 квітня

12:00 – 13:30

«Хлопчик-фантом»

 

16:20 – 17:30

«Експедиція» (кіно-гепенінг)

 

18:00 – 19:30

 «Стрімголов»

 

21:00

 «Альманах Контури»

30 квітня

14:00 – 15:30

Сучасне українське кіно (документальне киіно)

 

15:30 – 18:00

Сучасне українське кіно (игрове кіно)

 

19:00 – 20:30

Сучасне українське кіно (документальне кіно)

 

21:00 – 23:30

Сучасне українське кіно (ігорове кіно)

1 травня

12:00 – 14:00

«Ми найкращі»

 

14:00 – 16:00

«Моллі Мун і чарівний підручник гіпнозу» (сіменйне кіно)

 

16:00 – 17:30

Награждение (Сучасне українське кіно)

 

18:00 – 19:30

«Припутні»

 

20:00 – 21:30

ГогольДок

ЛЕКЦІЇ

Халабуда, вул. Архітектора Нільсена, 60

27 квітня

14:30

«Гид по театральной програме» Андрей Палатный

 

16:00

«Від чого залежать незалежні театри» Вероника Склярова

28 квітня

14:30

«Основні принципи отримання грантів програми ЄС «Креативна Європа»» Анна Турло

 

15:00

«Драматургія Альфреда Жаррі: пригоди слова на межі абсурду» Виктория Иваненко

29 квітня

14:00

«Навіщо потрібно мистецтво» Влад Троїцький

 

15:30

«Кінець удавання: досвід європейської резиденції» Павел Юров, Андрей Палатный

30 квітня

14:00

 «Театрально-культурні центри – місце зустрічі культури та бізнесу» Елена Салата

 

15:30

«Ресторан «Україна» - досвід демократичного театру» Дмитрий Левицкий

1  травня

14:00

«Як запакувати виставу для презентації аудиторії» Ярослава Кравченко

 

15:30

«Фестиваль, як основа зміни іміджу міста» Максим Демский