A-A+vision

Новини

Назад

«Генерація UA»: у Маріуполі триває набір дітей в фотошколу

10 січня 2020, 10:56
127
Суспільство, Освіта, Культура

У Центрі розвитку дітей, молоді та педагогів «Генерація UA» почав роботу фотоклуб «Чік». Вже йде набір дітей на безкоштовні фотокурси. Центр знаходиться на базі методично-консалтингового Центру за адресою вулиця Казанцева, 27а.

Подати заявку на участь в фотокурсах можна за номером телефону 095-577-77-62 в Viber. Викладачем фотосекціі стане фотограф з п'ятнадцятирічним стажем Анатолій Спиця. Заняття будуть проходити два рази на тиждень.

За словами директора методично-консалтингового Центру Ірини Святченко, на базі молодіжного простору будуть з'являтися нові секції за трьома напрямками: ізостудія, курси швейної майстерності і фотомистецтво.

«Тут юні маріупольці зможуть набути практичних навичок і відкрити в собі нові таланти. У планах організація масштабних заходів, щоб у дітей була можливість проявити свої здібності. Так, вже на початку березня пройде день дитячої моди, де юні дизайнери нашої студії покажуть свої роботи», - зазначила Ірина Святченко.

Нагадаємо, Центр розвитку дітей, молоді та педагогів «Генерація UA» відкрився в грудні. Подібних установ в Україні всього п'ять. Його мета - соціально-психологічна допомога дітям і дорослим, залучення дітей в студії професійної орієнтації та навчання їх практичним навичкам.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.