A-A+vision

Новини

Назад

«Генерація UA»: маріупольську молодь безкоштовно навчають фотомистецтву

14 лютого 2020, 16:03
248
Суспільство, Освіта, Культура

Центр розвитку дітей, молоді та педагогів «Генерація UA» запрошує молодь приєднатися до реалізації яскравих і масштабних проєктів. Він знаходиться на базі методично-консалтингового Центру за адресою Казанцева, 27а. Тут діти і дорослі можуть не тільки реалізувати свій творчий потенціал, а й навчитися затребуваним практичним навичкам.

Так, бажаючі можуть навчитися крою та шиттю. Заняття і матеріали абсолютно безкоштовні. Також можна опанувати секрети фотомистецтва. Основна мета роботи центру - соціально-психологічна допомога дітям і дорослим в освітній, психологічної та матеріальної сферах.

«Зараз у нас йде активна підготовка до першого дитячого показу мод в Маріуполі. Діти з нашого гуртка вже шиють авторські колекції, які 4 березня продемонструють юні моделі», - зазначила директор методично-консалтингового Центру Ірина Святченко.

Нагадаємо, відкриття центру стало можливим завдяки проекту Генерація UA, який реалізується за ініціативи Дитячого Фонду Німеччини і міжнародно-благодійного фонду «Жовто-Блакитні Крила».

За додатковою інформацією звертайтеся до координатора проєкту або за адресою Казанцева, 27а.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.