Новини

Назад

«Дякуємо вам за те, що зберегли Маріуполь. Маріуполь назавжди. Це є Україна!» - Володимир Зеленський привітав місто з Днем визволення

15 червня 2019, 20:19
347
Суспільство

Президент України Володимир Зеленський відкрив концерт фестивалю «Вільний Маріуполь», присвячений п’ятій річниці  визволення міста від незаконних збройних формувань. Разом з ним на сцену вийшли Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, керівник Донецької обласної державної адміністрації Олександр Куць та міський голова Вадим Бойченко.

Володимир Зеленський зазначив, що йому приємно бути у Маріуполі. Наше місто він вже відвідував, але вперше у якості Президента України. Він підкреслив, що Маріуполь – місто великих українців.

Ви вільні, ви справжні. Ви дійсно українці. Дякуємо вам за те, що ви зберегли Маріуполь. Маріуполь назавжди. Це є Україна,
привітав  Гарант маріупольців з Днем визволення міста.

Президент також згадав, як усі слідкували за подіям у Маріуполі: «13 червня 2014 року - коли з'явився над міськрадою прапор України, він визначив фундаментально, що це наше місто, улюблене українське місто».

Під час привітання Президент України оголосив хвилину мовчання за тими, хто загинув, захищаючи країну.

У ході привітань Володимир Зеленський торкнувся важливих інфраструктурних питань. Він знає, що Маріуполю необхідні аеропорт та дорога. Запевнив, будуть робити усе можливе.

За його словами, він приїхав до Маріуполя з сюрпризом. Після чого запросив на сцену команду «Студія квартал 95».

На  фестивалі Президент України подивився на оновлений Театральний сквер, святкові локації, європейський фонтан та поспілкувався з маріупольцями.