vision

Новини

Назад

«1991 Mariupol» проводить онлайн-курс про інвестиції в ІТ-стартапи

07 квітня 2021, 16:00
118
Суспільство

Центр розвитку стартапів «1991 Mariupol» розпочав курс «СХІД Інвесторів». Ця ініціатива немає аналогів у регіоні. Протягом двох місяців підприємці та власники інноваційного бізнесу дізнаватимуться, як посилити свій інвестиційний портфель tech-проєктами.

Мета курсу — створити міцну спільноту інвесторів-однодумців, які формують вектор для розвитку технологічного регіону та підтримують стартапи на ранніх стадіях.

«Формування ком'юніті інвесторів на Сході України — важливий компонент не тільки для ІТ-стартапів на ранніх стадіях. Це головний прискорювач розвитку всієї галузі регіону та країни загалом. Чим більше ефективних угод, тим вища інвестиційна привабливість регіону та ніші», - зазначила проєктна директорка Центру розвитку стартапів 1991 Mariupol Єва Бельченко.

Учасниками курсу стали 20 підприємців та власників ІТ-бізнесу на Сході України та інших регіонів. Протягом двох місяців вони вивчатимуть юридичні та фінансові тонкощі інвестування у технологічні стартапи, щоб верифікувати свої вкладення. Менторами програми стали експерти у сфері інновацій, інвестування серед яких Іван Каунов та Роман Зварич.

«Не дивлячись на той факт, що я давно вивчаю тему інвестування у стартапи, почув багато нового для себе. Чітко, структуровано про відмінності класичного бізнесу від стартап-компаній. Детально про капіталізацію та цінності інноваційних проєктів. Саме на це й чекаю від курсу — стійкого розуміння, як оцінювати стартапи та правильно взаємодіяти з ними», - розповів учасник курсу, власник медіакомпанії Андрій Вдовиченко.

Курс триватиме до кінця травня та завершиться зустрічами між стартап-командами та випускниками, неформальним бізнес-спілкуванням. Його проводить Центр розвитку стартапів 1991 Mariupol та ГО "СОЦІАЛ БУСТ" за сприяння Проєкту USAID "Економічна підтримка Східної України".